Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Taisyklės

TAISYKLĖS IR REKOMENDACIJOS

 

Mieli Tėveliai bei visi Lobio salos svečiai,

Dėl visų vaikučių saugumo bei bendros tvarkos labai prašome atidžiai susipažinti su mūsų pramogų erdvėje galiojančiomis vidaus tvarkos Taisyklėmis, supažindinti su jomis visus šventės dalyvius bei drauge jų laikytis:

- Pramogų erdvės taisyklės yra privalomos visiems, kurie lankosi pramogų erdvėje.

- Už vaikučių saugumą visiškai atsako jų tėveliai ar kiti asmenys, kurių priežiūroje yra vaikas.

- Tėveliai bei už vaiką atsakingi asmenys pilnai atsako už vaikučio sugadintą pramogų erdvės įrangą ir inventorių, taip pat turtinę ir neturtinę žalą, padarytą tretiesiems asmenims.

- Labai rūpinamės švara bei tvarka pramogų erdvėje, todėl tik įėjus į patalpas privaloma nusiauti lauko avalynę bei viršutinius drabužius tiek vaikam, tiek suaugusiems. Rekomenduojame turėti storesnes kojines suaugusiems bei vidaus avalynę neslystančiu paduku vaikučiams.

- Atsiskaitymas pramogų erdvėje galimas grynais arba iš anksto pavedimu (atsiskaityti kortele pramogų erdvėje galimybės nėra).

- Privačios šventės metu pramogų erdvė uždaroma tik Jūsų šventės dalyviams. Į būsimą šventę užsakovas gali atvykti 15 min iki šventės pradžios, o iš pramogų erdvės išvykti sutartu laiku. Vėluojant išvykti numatytu laiku yra taikomas papildomas 10 eur mokestis už 15 min uždelstą laiką. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jeigu pramogų erdvė po Jūsų yra laisva. Šventės pratęsimo papildomo pusvalandžio kaina – 15 eur.

- Užsakant šventę, yra imamas 25 eur užstatas, o likutis mokamas atvykus prieš šventę. Užstatas šventės atšaukimo atveju yra negrąžinamas bei į kitas paslaugas nekeičiamas. Jubiliatui (-ei) susirgus ir apie ligą įspėjus mus ne vėliau nei 24 val. iki šventės pradžios, leidžiama vieną kartą nukelti šventės datą. Šventės nukėlimas leidžiamas vieną kartą ne ilgesniam nei mėnesio laikotarpiui.

- Maistą švenčių metu galima atsinešti savo, užsakyti iš Jūsų mėgstamo tiekėjo arba galime pasiūlyti maistą iš mūsų siūlomų tiekėjų. Maistas pramogų erdvėje valgomas tik tėvelių zonoje prie stalo ir žalių minkštasuolių. Griežtai draudžiama neštis maistą ar gėrimus į vaikų žaidimų aikštelę ar kitą vaikams skirtą zoną.

- Šventės užsakovas įsipareigoja saugoti pramogų erdvės inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį, įspėti šventės dalyvius apie tai. Draudžiama į pramogų erdvę neštis aštrius daiktus, su kuriais galima susižeisti pačiam ar sužeisti kitus bei sugadinti kambaryje esantį turtą. Už apsilankymo metu tyčia, dėl neatsargumo, taisyklių nesilaikymo sugadintus pramogų erdvės daiktus, inventorių, įrangą finansinė atsakomybė tenka paslaugos užsakovui, pasirašiusiam registracijos žurnale.

- Žaidimų aikštelė yra skirta tik vaikučiams. Tėveliams leidžiama ant jos lipti tik esant būtinybei ar lydint iki 2 metų vaikučius.

- Siekiant išvengti susidūrimų - čiuožti čiuožyklėle, šokinėti batute, įveikti kitus kliūčių ruožus - saugiausia po vieną.

- Karuselėje suktis vienu metu galima ne daugiau nei 5 vaikučiams ir tik su suaugusiojo priežiūra. Įjungti ir išjunti karuselę gali tik suaugęs (pilnametis) asmuo.

- Vaikų erdvėje draudžiama naudoti fejerverkus, muilo burbulus, pinatas ir konfeti.

- Draudžiama iš pramogų erdvės išsinešti žaislus ar kitą erdvei priklausantį turtą.

- Už klientų paliktus asmeninius daiktus pramogų erdvės personalas neatsako, o rastus daiktus saugome 2 savaites.

- Labai prašome saugoti pramogų erdvės aplinką bei palikti ją tokią kokią suradote.

- Pramogų erdvės "Lobio sala" darbuotojai šventės metu nedalyvauja, o tik pasitinka ir išlydi šventės užsakovus. Pasirašydamas užsakovas patvirtina VšĮ „Lobio sala“ taisyklių, taip pat LR Vyriausybės ir kitų institucijų teisės aktų laikymąsi.

- Užsakydamas paslaugas mūsų pramogų erdvėje užsakovas patvirtina, kad susipažino su visomis galiojančiomis taisyklėmis.

Labai tikimės Jūsų supratingumo ir drausmės, o mainais dovanosime džiugias ir šiltas akimirkas Lobio salos aplinkoje!

Su meile,

Lobio sala

Lobio sala

Lobio sala

 

Darbo laikas

Rekvizitai

Pramogų erdvė vaikams „Lobio sala“

Gavėjas: VšĮ "Lobio sala"
Įmonės kodas: 304423812
Sąskaitos numeris: LT037300010150285206 (Swedbank)
Pavedimo paskirtis: Vaikučio vardas bei šventės data

Kontaktai

  • Eitminų g. 12, Vilnius
    (Perkūnkiemis)
  • +370 630 44 005
  • info@lobiosala.lt